Osa symbolizuje jakiś problem, z którym nie dajemy sobie rady, coś, co jest w zasięgu naszej ręki, ale wciąż ucieka, coś gryzącego nasze sumienie.
Widzieć osę - stracisz przyjaciela, stanie się on Twoim wrogiem.
WIDEO…
Być użądlonym przez osę - zdrada przyjaciela.


























