Restauracja zazwyczaj jest zapowiedzią spotkania z dawno niewidzianymi przyjaciółmi.

Być w restauracji - nieporozumienia w rodzinie.

WIDEO

player placeholder

Być zaproszonym do restauracji - ktoś zadba o Twoje finanse.

Jeść w restauracji - symbolizuje zadowolenie z życia i dostatek.

Zobacz także:

Być w restauracji z grupą osób - mogą Cię spotkać nieporozumienia w pracy.