Siedzenie to znak, że czujesz się wewnętrznie wypalony, potrzebujesz wypoczynku, by móc znowu pracować, tak jak kiedyś.

Siedzenie na czymś - to wskazanie na potrzebę odpoczynku i odprężenia.

WIDEO

player placeholder

Widok siedzących osób - to brak w otoczeniu gotowości do pomocy; należy raczej liczyć na siebie samego.