Spodnie to znak, że za bardzo liczysz się z opinią innych.
Wkładanie spodni - symbol nadmiernej władzy.
WIDEO…
Zdejmowanie spodni - to utrata poważania.

Wkładanie spodni - symbol nadmiernej władzy.
WIDEO…
Zdejmowanie spodni - to utrata poważania.
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.